Emo-Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Emo-Türkiye

Emo

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

mozoLe miracH _ yar.

YazarMesaj
Ösqé "
Moderatör
Moderatör
Ösqé

mozoLe miracH _ yar. Empty
MesajKonu: mozoLe miracH _ yar.   mozoLe miracH _ yar. EmptyCuma Tem. 24, 2009 11:39 am

Yak sende bu şarkımı katlet
Hakkımı alırım giderim farz et
Ömrümü soldur benim affet
Bıçağını yüreğime sapla ve terk et! X 2
Sor duvarlara ve bekleme sende giden gelmez boşuna özleme bir gece ansızın kafana dank eder çare arasın bıkarsın dardan her yol kapalı çıkmazlar dayalı bugüne katlet düşünde gördüğün solmuş adamı fark et yarını artık acıma deş yaraları onca maske takmış yüzlerin ardından boşa yas tuttun bunca dönem al bi kalem çiz hepsini terk edenlere ve boşa çaba gösterme artık yalnızlık senin kaderin aslen olmadı bak istedin olmadı hislerinin ne önemi kaldı epidesi densizin yoruma dayalı nefesin boşver bitsin takma kafana herkesi kendini düşünme fazla uzayana geceleri kimi zaman hareketlerin dengesiz olabilir kimi zamanda çok boşsun kimi zaman üzülür kimi zaman unutursun unutulduğunu öylece satırları karala ufkunu açarım dününe bakıp yarınını sorarım dersini aldım adımını sayarım kalbine dur der bunalıma sokarım yokladım bu sefer hakladım gafili tek kalemde sildim attım silemzsen geçmiş anılarını aç sesini yak bu şarkıyı
Bıçağını yüreğime sapla ve terk et! X 2
Mozo kelamı kulağına küpe olsun kalbim rüzgara kapılıp dursun serseri kurşun hasmımı bulsun dostumun kolundan Rabb’ım tutsun sen yol başı ben sonu gördüğüm ve kalemi dilime dertle bürüdüm ben küstüm yüzüme suretini karaladım karaya çaldım derde kapıldım katlet şarkımı affet bu adamı resmet hayatı kasvet basteki yorgunluk bedenime hakimken sen çıkagel çatkapı çal kapımı hakkımı alırım farz et sen ben yokum ve yalnızlığa tokum göz kapaklarım kapanırken hisset rumun yolunda yolcuyum tek emel tek kural tek çözüm varlık değil asla bunu bilmeli göz yaşları silmeli birileri tutup çekmeli kollarından sen gibi yaşlanmak zoraki aşlanmaktır kimi zaman darma duman zaman hislerim harflere can verir yol verir bilirsin vakit nakittir kimderdiki birgün kaybolacaksın olduğun yerden savrulacaksın sen kedini ara iken kendini boşlukta bulacaksın nafile kafile yolunda yolcudur dinle mozoyu ömrünü soldur son kez geride kalan yorgun bir siluet yak sende bu şarkımı yak katlet

Bıçağını yüreğime sapla ve terk et!

mozoLe miracH _ yar.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mozole Mirach - Sitemin Duan Olsun
» mozoLe miracH_bir tek seni unutamdm