Emo-Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Emo-Türkiye

Emo

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sagopa kaJmer.

YazarMesaj
Ösqé "
Moderatör
Moderatör
Ösqé

sagopa kaJmer. Empty
MesajKonu: sagopa kaJmer.   sagopa kaJmer. EmptyCuma Tem. 24, 2009 11:53 am

Kuvveti miradan sagopa kajmer tek yurek !hedefim pop kültürü ! dinleyin sözümüü! dinleyin sözümüüüü! görmemişin adı olmuş böbürlenip şımarmış olmamışın gözü görmüş cehennemi cennet sanmış! aç gözünü topraktan anla burası sagopa nın mekanı laflarına dikkat et sikerler ananın amını! pop kültürü sardı korkularımı eritti rüyalarımı! binlerce genç façoz dinledi bu amına koduklarımı!ne alaka var sözlerinde ne de ritimlerinde birtene şerefsiz üçkağıtçı köpekler! ticari işler sikmiş sizin götünüzü imaj hackerleri uzatmış ömrünüzü! mikrofona para diye bakan budala aşık popçular etiler de yumuşaklar ticaretçiler listelerde topçular! koy topa patlasın hip-hop gerçek adım gerisini sikip atsın! senin gavatın menajerin kasetine para veren beyinden mahrum! kazazede köpeklerin canı cehennemeee! kajmer sagopadan hedef kalbine attığım ok sözlerim çok üzdümü kajmer sagopa attığı darbelerden gelen hiddete muhtaç! rapi aç!gerisini at kenara! hip-hop gerçek adım sagopadan insanlara boş bir eylem susmak konuşmakla varılır hedefee!huyunu suyunu bilmediğim pezevenklere kajmerden darbe!siktirin gidin orospunun döllerii! gerçek adım hip-hop hip-hop ın askerleri siktirin gidin pop un piçleri! tele televizyon ölü bir vizyon demişti dostum ercie harbiden öyle tele köle köle olan herkesin canı cahenneme iki kaşar bir klipte abazaların bayramı şarkıları kimin sikinde biri çıkar aşktan bahseder kızlar yırtar götünü konserlerde lavuğun aklında para var kızlar zaten çantada keklik yakalarsam şıkıdım şıkıdım kıracam zincirlerini sonra sende tutuklu kalacam inadına uzaklara uçuracam kuşumu! ben senin herşeyin olacam toparla rıhtımında dömeleceksin piç azıcık ucundan vereceksin sonra tamamını neremi neremi delik deşik edeyim sen seç seni anan benim için doğurdu bende seni sikmek için geldim buralara bunu bil bunu bil bunu bil teke tek tek tek takaratan vades üzerinden bu gecenin hatırına vipratörüm sagopa kajmerden aganigi naganigi iki kilo domates versene haha saga sagapo ataklara devam edecek durmak haram banaaa! gerçek adım hip-hop hip-hop un askerleri siktirin gidin pop un piçleri

sagopa kaJmer.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» saGopa kaJmer_ deĞişebiLir heran adres
» didaKtiK kitapLar_saGopa kaJmer
» saGopa kajMer_ 24
» saGopa kaJmer_ fırTına ve şimşek
» saGopa kajmer_ kıRık cocuK.