Emo-Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Emo-Türkiye

Emo

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

***NickLer 1***

YazarMesaj
*ђŁos & ßrภ*
Ca$h Admin *
Ca$h Admin *
*ђŁos & ßrภ*

***NickLer 1*** Empty
MesajKonu: ***NickLer 1***   ***NickLer 1*** EmptySalı Tem. 14, 2009 8:58 pm

Kimsé Karı$masın Daa Cocuqum ßén..

-ßeLki ßen Senin Hiçßir$eyinim ama Sen o HiçßirŞeyin Her$eyiSin!..

-iLk deFa bu kadar Sevdim özLemeyi Ve iLk defa bu kadar Nefret ettim özLemekTen..

-Hayad ßénim Hayadım Hérkés Dostum OLamas. A$ka GéLincé 1DéFa OLdum 1Daha OLmaz..!

- SéSsİzLik İsTiYoRum SaDéJé séNiNLé oLmaqq

-uYkum gİbi geLsene

-qüN ßiteR qüLü$üN kaLıR ßeNde !! ”qüLmeq Kimé yakışı0r”? s0rusuna >>MiLy0n Kéré CéwaBımsın !!”

-BuLaştın Héryerime İçimdeqi sen O kadar Kojamn kiéé

-içimdéki aLkoL qibi sNa qit qitde sarhş oLuorm ryhuMu kaybetmiş qibi sadece snin için yaşıorm nefes biLe almadn sefiorm sni (L)

-ßiiiidaa qLSém $u Dünyayaa yiné Sénii sevéRdim ßu aŞqla . .

-Sen icimdeki,én kücük hücrede dolasan..ték haad sinyaLimsn bnm =)

-” kime dokunur eLLerin Kimi Görür gözLerim öLüm Çıkar Karşıma Yine SEN Derim. ”

-”belki” dünyasında…”keşke” kokan havayı solurken…”iyi ki” dediğim tek nefesimsin…

-Yanmakta güzeldir bazen…Yakan değerliyse !

-Sığıntıda olsa evimdir, yüreğin..Ben evimden göçemem……

-Sevgilin değil sevdiğin olmayı istedim

-”Biz” olmayı beceremeden senli benli oyunlar oynamamızdı birbirimizden uzaklaştıran bizi

-aLışTım sana farkınDa oLmaDan….o tuhaf sıcağında ısınıyor bu aralar kalbim….öyLesine içimdesin ki….öyLesine benDesin ki….seninLe çarpıor kalbim..(!)..hep seni söyLüy0r dudaqLarım….seninLe doLuyum arTık….seninim..(!)..saDece sendeim seninLe nefes aLabiLiorum….qeçmişim k0ca bi yaLanmış..senDen s0nra anLadım….qeldin dünyama sevqiLim….öyLesine qerÇekSin ki..qiTme sakın..(!)
-Gecenin en karanlik yerindeyim…Bir sigara atesinin aydinlattigi kadar isin bile olsan,..YINE DE(!) istiyorum seni..

-umrumda degil dunya eger yanımda degilsenn..

-ölümde olsa…seninle olsa..olumde olsa..el ele olsa..

-Aldığım nefes gibi içimdesin, nefesimi tutsam hiç çıkmasan diyorum, dayanamıyorum, ölürsem senden ayrılırım biliyorum, ölmek istemiyorum!

-ßeLki Kurduğumuz HayaLLer ßiter Diye, DüşLerde ßir Sen ßiriktirdim Yüreğime!

-Ték Dérdim YaLnısLıkty. SéF Dién AkLımın Taa a* xD

-!!..KaLBüm AciOooOO ÖptE geÇsin =>> ßi McxSs eT be..!!

[b]

***NickLer 1***
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ***NickLer 3***
» ***NickLer 4***
» ***NickLer 2***
» değiŞik nickLer*
» değiŞik nickLer*